Marta Bogusławska
wrzesień-październik | 5 (10) 2017

Jak dobrać ćwiczenia, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę

W domu, w parku, na zajęciach fitness, czy spacerze – niezależnie od tego, jakie masz możliwości i gdzie się znajdujesz, możesz zawalczyć o lepszą kondycję. Dzięki temu nie tylko poprawisz sylwetkę, lecz odczujesz satysfakcję, gdyż osiągniesz sukces.

Jeśli w tym roku nie mogłaś być dumna z pięknej sylwetki i od dawna planowałaś wziąć się za siebie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, to weź do ręki kubek ulubionej herbaty, usiądź wygodnie i przeczytaj, jakie ćwiczenia pomogą ci osiągnąć cel. Zaplanuj taki rodzaj aktywności, by w sposób racjonalny i odpowiedzialny dążyć do poprawy jakości stylu życia. Indywidualnie ukierunkowany plan na konkretny cel pomoże ci ukształtować jędrne pośladki, o których zawsze marzyłaś, zgrabne uda czy smukłe ramiona! Nareszcie krótkie spodenki, obcisłe dżinsy czy letnie topy bez rękawów będą wywoływały radość, a nie strach i wstyd. Podaruj sobie najpiękniejszy prezent – zdrowy umysł i ciało, poczuj się komfortowo w swoim ciele! Nie czekaj, zacznij już dziś!

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 8  Strona 9  Strona 10

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Małgorzata Stankiewicz
wrzesień-październik | 5 (10) 2017

7 sposobów na detoks organizmu

Detoks organizmu często kojarzy się z połykaniem rozmaitych suplementów, głodówkami i dietami sokowymi. Istnieje wiele mniej drastycznych metod, dzięki którym można pozbyć się nagromadzonych w organizmie toksyn i złogów jelitowych. Co robić, aby skutecznie oczyścić swój organizm?

Marcin Rogala
wrzesień-październik | 5 (10) 2017

Dlaczego warto rozpocząć trening

Aktywność fizyczna to jeden z trzech filarów decydujących o zdrowiu i samopoczuciu człowieka. Pozostałe dwa to dieta i sen. Zaniedbanie jednego z tych czynników może bardzo mocno ograniczyć radość życia.

Zobacz więcej artykułów z działu "Sukces w zasięgu".