O Magazynie

Dieta&Trening to nowe czasopismo dla osób aktywnych!

Ten fachowy dwumiesięcznik o roli diety w treningu sportowym trafi w potrzeby i oczekiwania wszystkich, którzy na co dzień dbają nie tylko o swoją kondycję fizyczną, ale także przykładają wagę to jakości i doboru spożywanych produktów. Odzyskaj czas tracony dotąd na szukanie w rozmaitych diet, przepisów, jadłospisów i informacji o zdrowym żywieniu – przeznacz go na efektywny trening!

Co dwa miesiące do Czytelników trafi porcja rzetelnej wiedzy, przygotowanej przez specjalistów-praktyków, dotyczącej:

  • diet wpływających na efektywność treningu
  • naturalnego żywienia osób aktywnych fizycznie
  • prawidłowych nawyków żywieniowych
  • diet okołotreningowych
  • zapotrzebowania na składniki pokarmowe w zależności od uprawianej dyscypliny
  • porad żywieniowych dietetyków, psychodietetyków, trenerów, sportowców

W każdym wydaniu omawiane są konkretne produkty i ich składniki, diety, suplementy, psychologiczne aspekty stosowania diet, rozmowy ze sportowcami, trenerami, nowości rynkowe, felieton. Oprócz wydania tradycyjnego Prenumeratorzy wersji PLUS oraz PREMIUM mogą korzystać z dostępu do bieżących i archiwalnych wydań on-line, a także zyskują dostęp do funkcjonalnej wyszukiwarki artykułów i materiałów dodatkowych, wyłącznie on-line!

Dieta&Trening to kompendium wiedzy oraz narzędzie dla trenerów, nauczycieli WF, sportowców - amatorów i profesjonalistów, dietetyków, klubów fitness, gabinetów i poradni dietetycznych, lekarzy wszystkich specjalizacji.

okładka.png